MENÜ

BMW K1600 GT

274 defa okundu Yorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı
BMW K1600 GT

Motosiklet kullanmak istemenizin birden çok sebebi bulunuyor. Hareket halinde olmak, deneyim kazanmak, sürüş keyfi yaşamak, çevreyle ilgili izlenimler edinmek derken motosiklet kullanmanın ayrı bir zevke dönüştüğünü söyleyebiliriz. Ancak, bu deneyimden en iyi sonuçla ayrılmak adına iyi bir motosiklet markasına ait modeli kullanmalısınız. BMW’nin hem otomobil hem de motosiklet dikkate alındığında kalitesini tartışmaya dahi gerek yok! Alman disiplinini ve mühendisliğini sizlerle buluşturan BMW; her bir kategoriye ait modelleriyle de aklınızı başınızdan alacağa benziyor. Bu noktada, BMW K1600 GT’yi yakından tanımalısınız.


BMW K1600 GT’nin Öne Çıkan Özellikleri

Bu model; sizlere daha fazla dinamik ve touring konforu vaat etmektedir. Sıralı altı silindirli motoru; üretmiş olduğu gücü ve akıcı çalışma özelliğiyle rakip markaların modellerine fark atmaktadır. Rüzgar ve hava koşullarına karşı son derece etkili bir koruma sağlayan bu modelin güvenlik noktasında herhangi bir sorun yaşatmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Donanım ve tasarım özelliklerine bakar bakmaz bu aracı kullanmak isteyeceksiniz. Herkesin bildiği üzere birçok motosiklet yalnızca şehir içi kullanım için tasarlanmaktadır. Ancak, BMW K1600 GT; şehirler arası uzun mesafelerde de size eşlik edecek bir araçtır. Bu yüzden, aracı satın alırken herhangi bir şüphe aklınızda olmamalıdır.
BMW K1600 GT; sahip olduğu yeni özellikleriyle de dikkat çekiyor! Başka modellerde asla göremeyeceğiniz akıllı acil durum çağrısı ECALL gibi özelliklerin öne çıktığını ifade etmeliyiz. Buna ek olarak, aracınız ile manzaranın keyfini de sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Ayrıca, bu modelin başkalarına ilham vereceğini de asla unutmamalısınız. Bir başka deyişle, motosikletiniz hem hareketli hem de hareketsiz iken son derece etkili bir izlenim bırakacaktır. BMW K1600 GT; sunmuş olduğu seçeneklerle stilinizi bulmanıza imkan vermektedir. Metalik siyah renkte olanların duygusal tasarım öğeleriyle çok hoşunuza gideceğini söyleyebiliriz. Option 719 metalik mavi; üstün, şık ve kendinden emin özellikleriyle motorun özel bir görünüme sahip olacağını garanti etmektedir. Black storm metallic; motosiklete özel bir cazibe katmasıyla sizi büyüleyecektir. Option 719 metalik stardust ise aracın şık yanını ortaya çıkaracaktır.


BMW K1600 GT Hakkında Merak Edilenler
BMW K1600 GT; dinamikler ve konforuyla karakteristik özelliklerini ortaya koymaktadır. Duolever ön süspansiyon, uyumlu farlar ile beraber Xenon far, güçlü altı silindirli motor ve şasi; aracın yüksek kaliteli görünümünü ortaya çıkaran detaylardan yalnızca birkaçını oluşturmaktadır. Araca hem önden hem de arkadan baktığınız takdirde atletik ve keskin görünüme sahip olduğunu keşfedeceksiniz. Sportif ve modern duruşuyla benzerlerine fark atacaktır. 6-in-2 susturucu; görsel ve akustik açıdan altı silindirli motorun potansiyelini en iyi şekilde yansıtmaktadır. BMW K1600 GT’nin gerçekten de hayranlık uyandıran bir görünümü bulunmaktadır. Özel renklerden sportif dinamik renklere kadar yüksek kalite gövde renkleri vardır. Bu sayede, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.
7.750 dev/dk’da 118kw motor tipinin yanı sıra 810mm sele yüksekliği de bulunmaktadır. Yağ ve su soğutmalı, dört zamanlı, sıralı, altı silindirli motorunun gerçekten de donanım açısından BMW motosiklet modelleri arasından öne çıktığını söyleyebiliriz. Bu modelde teknik açıdan en üst seviyede, son derece kapsamlı standart bir donanım bulunmaktadır. Yatık haldeyken dahi güvenli bir şekilde fren yapmanızı mümkün kılan ABS fren sisteminin yanı sıra yenilikçi xenon far ve çoklu denetleyici gibi ekstra özellikleri vardır. Şasi, amortisör hareketini algılamaktadır. Saniyenin binde birinde açı sensörünü ve kontrol birimini kumanda etmektedir. Bu sayede, her sürüş durumunda en iyi amortisör ayarının kullanılmasını sağlar.

Etiketler:
Yorum Yaz