MENÜ

Kuba Motor’dan B Sınıfı Ehliyeti ile kullanılabilir Nostalji Motosiklet

2189 defa okundu Yorumlanmadı , , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Kuba Motor’dan B Sınıfı Ehliyeti ile kullanılabilir Nostalji Motosiklet

Kuba Motor’dan B Sınıfı Ehliyeti ile kullanılabilir Vitesli Nostalji Motosiklet

Nostaljik Klasik

RX9 modelinin barındırdığı üstün özelliklerin yanı sıra nikelajlı görünümü ve nostaljik tasarımıyla sizlere yepyeni bir klasik serüveni yaşatmaya hazırız.

49.9 cc silindir hacmine sahip olup 3.62 HP motor gücüne çıkabilen RX9 modelinde bir çok üst seviye donanımsal özellikler bulunmaktadır.

Sınıfının diğer modellerine göre sürüm veren özel şanzıman ve motor süratine katkı sağlayan özel dişliler ile RX9 modelinin cazibesine karşı koyamayacaksınız.

Kusursuz Güç ve Performans, Göz Alıcı Tasarım!

Kusursuz performansla yetinmeyip motorun en üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasını isteyen motor tutkunlarının tüm isteklerine cevap veren RX9, egzoz konusunda da sınıfında rakiplerinin bir adım önünde…

Ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtacak ve bi o kadar rahat hissettirecek bu egzoz modeliyle yola çıktığınız her an güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

72 tel jantı, yuvarlak farı ve kendine özel kilometre göstergesi ile klasik motosiklet anlayışına modern dokunuşlar gerçekleştiren RX9 ile motosiklet yolculuğunuz hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Yorum Yaz