MENÜ

Kuba Motor’dan B Sınıfı Ehliyeti ile kullanılabilir Scooter

3761 defa okundu Yorumlanmadı , , kategorisinde, tarihinde yayınlandı
Kuba Motor’dan B Sınıfı Ehliyeti ile kullanılabilir Scooter

KUBA MOTOR’DAN B SINIFI EHLİYET İLE KULLANILABİLİR TRAFİK SİGORTASINDAN VE MTV VERGİSİNDEN MUHAF 50 CC SCOOTER MOTOSİKLET.

Ürün Tanımı

Günümüz dünyasında zaman herkesin en çok ihtiyacı olan şey, Şehirin kalabalık yollarında ihtiyacınız olan Trafiğin yoğunluğunda ulaşımı kolaylaştırcak bir Scooter motosiklet buda gücü ve performansı ile Kuba FIGHTER ile artık mümkün.

Kuba FIGHTER 50 Kendine has tekerlekleri, muhteşem bir denge ve yol tutuşu sağlamaktadır. Güçlü ön ve arka disk frenler Fighter in kolayca durmasını sağlar. 49cc hava soğutmalı motoru tam bir yakıt tasarrafcusu olmasının yanı sıra çevreye ve bütçenize dosttur.

Tüm detayları takip edebileceğiniz gösterge paneli, şık ön far tasarımıyla Fighter’in diğer scooterlardan en büyük farklı küçük ve kompakt yapısıdır. Çift kişilik selesi ve bagaj alanlarıyla konforlu bir yardımcıdır.

49 cc motor

Fighter 49cc motoruyla her zaman emrinizde. Hava soğutmalı, 4 zamanlı motor, çok düşük devirlerde yüksek tork üretir. Tüm devir aralıklarında yakıt tasarrufu sağlarken ve düşük emisyon değerleriyle son derece verimlidir.

 

Yorum Yaz